STINĖT E JETĖS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ku eshte e verteta?

Shko poshtė

Ku eshte e verteta? Empty Ku eshte e verteta?

Mesazh  lutfi coka Fri Aug 05, 2011 5:50 pm

Shume po shendrit
Epak po nxe
E verteta
Per mbi dhe...

Ne politiken
E gjithe krajlive
Filli i lemshit
Eshte be nyje...

Eshte be nje
Trimeria e tuta..
Eshte be nje
Paqa e lufta...

Eshte be nje
Miqesi tregetia..
Eshte be nje
Burgu liria....


Eshte beshku
Stomaku e zemra..
Ne zgaver te gjoksit
Ka hy dhelpra,
Po tund bishtin
Nga e verteta....[b]

lutfi coka

Numri i postimeve : 25
Registration date : 26/02/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi